Infolinia:+48 / 503 157 847

Prodibio Safe Travel 1 ampułka (transport ryb)

 • Kod: 5136
 • Czas realizacji: 24h
 • W magazynie: 4 szt.
 • Dostępność: Jest Jest
 • Producent: Prodibio
 • Cena: 5,00 zł
 • szt.
 • Preparat gwarantujący bezpieczny transport ryb.Aby ograniczyć ryzyko zakażenia bakteryjnego wody używanej do transportu ryb, należy ją dokładnie  zbadać, minimalizując w ten sposób szybkość namnażania czynników chorobotwórczych, takich jak Pseudomonas, Aeromonas lub Vibrio, itd.Safe Travel jest skoncentrowaną zawiesiną zawierającą oczyszczone bakterie, wyselekcjonowane ze względu na zdolność bardzo szybkiego rozwoju w warunkach charakterystycznych dla wody do transportu ryb (poziom natlenienia,
  Preparat gwarantujący bezpieczny transport ryb.


  Aby ograniczyć ryzyko zakażenia bakteryjnego wody używanej do transportu ryb, należy ją dokładnie  zbadać, minimalizując w ten sposób szybkość namnażania czynników chorobotwórczych, takich jak Pseudomonas, Aeromonas lub Vibrio, itd.

  Safe Travel jest skoncentrowaną zawiesiną zawierającą oczyszczone bakterie, wyselekcjonowane ze względu na zdolność bardzo szybkiego rozwoju w warunkach charakterystycznych dla wody do transportu ryb (poziom natlenienia, temperatura, itd). Bakterie te żywią się zanieczyszczeniami organicznymi pozostawianymi przez zwierzęta.

  Dzięki korzystnemu działaniu probiotycznemu, Safe Travel zapobiega rozwojowi organizmów chorobotwórczych.


  Dawkowanie:
  - 1 ampułka na 10 litrów wody używanej do transportu,
  - przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


  O firmie Prodibio:
  Firma Prodibio powstała w położonym we Francji mieście Lyonie, w styczniu 1998 roku. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wysokiej klasy preparatów
  do akwarystyki słodkowodnej oraz morskiej. W maju 2006 roku firma została wykupiona
  i przeniesiona do innego francuskiego miasta - Marsylii. W tym miejscu ranga marki Prodibio
  w międzynarodowej akwarystyce zdecydowanie wzrosła. Firma stale się rozwija, zainteresowanie jej produktami jest co raz większe. Wiedza, profesjonalizm oraz doświadczenie w dziedzinie akwarystyki spowodowały to, że firma zaopatruje w swoje produkty największe akwaria i oceanaria publiczne na świecie. Zdecydowana większość dochodu firmy generowana jest ze sprzedaży produktów poza granice Francji.