Infolinia:+48 / 503 157 847

Triton DETOX 100ml (oczyszczanie)

 • Kod: 5236
 • Czas realizacji: 24h
 • W magazynie: 3 szt.
 • Dostępność: Jest Jest
 • Producent: Triton Lab.
 • Cena: 98,00 zł
 • szt.
 • Triton Labs to firma z olbrzymimi umiejętnościami w zakresie analizy, badania i rozwóju akwariów z wodą morską. Jednym z głównych narzędzi do tego jest analiza ICP-OES, która dostarcza ważne dane odnoszące się do śledzenia makro i mikro elementów w akwarium.   Dozowanie na podstawie testu Triton ICP-OES. Triton Detox- 100ml- Detox jest produktem, który składa się z kombinacji różnych środków organicznych. Są one bardzo skuteczne w wiązaniu metali ciężkich, szczególnie miedzi, co pozwoli te me

  Triton Labs to firma z olbrzymimi umiejętnościami w zakresie analizy, badania i rozwóju akwariów z wodą morską. Jednym z głównych narzędzi do tego jest analiza ICP-OES, która dostarcza ważne dane odnoszące się do śledzenia makro i mikro elementów w akwarium.

   

  Dozowanie na podstawie testu Triton ICP-OES.

  Triton Detox- 100ml- Detox jest produktem, który składa się z kombinacji różnych środków organicznych. Są one bardzo skuteczne w wiązaniu metali ciężkich, szczególnie miedzi, co pozwoli te metale usunąć przez węgiel aktywny. Produkt ten jest szczególnie przydatny dla zbiorników rafowych, które mają koncentrację 15ppb lub wyższą wolnej miedzi. Poziom 15ppb jest uważany za maksymalny limit dla koralowców. Powyżej 15 ppb, korale mogą zacząć bieleć i polipowanie będzie ograniczone. Źródła miedzi w zbiornikach rafowych pochodzą np. z wadliwej pompy, złamanego okablowania, biopellets lub z wody z kranu nie jest odpowiednio filtrowana przez system DI RO.

  Usuń węgiel aktywny, odpieniacz pozostaw włączony.

  Podczas tej fazy woda w zbiorniku pozostanie w kolorze brązowym. Jest to nieszkodliwe dla korali. Po 3 dniach od podania środka uruchom świeżą porcję węgla aktywnego - brązowy kolor zostanie usunięty wraz z metalami ciężkimi. Jest to jedyny produkt na rynku usuwający miedź do niewykrywalnego poziomu w badaniu Triton.

  Dawkowanie to 3 ml na 100l objętości zbiornika.