img
Infolinia:+48 / 503 157 847
img
Wstecz

Ultra Coral Balance 500ml

 • Kod: 3968
 • Czas realizacji: 24h
 • W magazynie: 2 szt.
 • Dostępność: Jest Jest
 • Producent: Fauna Marin
 • Cena: 153,00 zł
 • szt.
 • Fauna Marin Coral Balance 500 mlCoral Balance to nowoczesny produkt, który poprawia metabolizm koralowców jednocześnie utrzymując równowagę kwasowo-zasadową oraz stabilizując warunki biologiczne i chemiczne w akwarium. Jest to pokarm dla korali i stabilizator wody w jednym. Coral Balance wpływa również na redukcję fosforanów a poprzez regularne stosowanie poprawia się wzrost, polipowanie i wybarwienie koralowców. Bezpośrednio dostarcza koralom składniki odżywcze nie powodując przy tym wzrostu p

  Fauna Marin Coral Balance 500 ml

  Coral Balance to nowoczesny produkt, który poprawia metabolizm koralowców jednocześnie utrzymując równowagę kwasowo-zasadową oraz stabilizując warunki biologiczne i chemiczne w akwarium. Jest to pokarm dla korali i stabilizator wody w jednym.

  Coral Balance wpływa również na redukcję fosforanów a poprzez regularne stosowanie poprawia się wzrost, polipowanie i wybarwienie koralowców. Bezpośrednio dostarcza koralom składniki odżywcze nie powodując przy tym wzrostu poziomu nutrientów. Uzupełnia wodę w niezbędne związki, zmniejsza jej zażółcenie oraz poprawia jej przejrzystość, usuwa biofilm tworzący się na powierzchni i poprawia skuteczność pracy odpieniacza.

  Standardowe dawkowanie:

  1 miarka na 100 litrów co 4 dni.
  Bezpiecznie jest zacząć od dawek niższych i systematycznie dochodzić do docelowej ilości obserwując przy tym jak reaguje zbiornik. Należy wymieszać Coral Balance w niewielkiej ilości wody z akwarium i wlać w miejscu mocnego przepływu.

  W przypadku zbiorników starszych niż 2 lata lub tych z poziomami PO4 wyższymi niż 0,15 ppm zaleca się zmniejszenie dawki o 50%.

  Jeśli stosujemy Coral balance i Reef Vitality, powinniśmy zmniejszyć dawkowanie obu produktów o połowę.

  Zielony pył na szybach wskazuje na przedawkowanie produktu.

  Skład:
  morskie polimery organiczne, nośniki mineralne, nieorganiczne substancje pomocnicze, pierwiastki śladowe