O firmie

Jak wiele pasji i zainteresowań mają mieszkańcy Radzynia tego nie da się zmierzyć żadną miarą. Cieszymy się, że czasem zupełnie przypadkowo możemy je poznać, a później Wam zaprezentować.

Ostatnio odwiedziliśmy sklep, którego pomysłodawcą oraz twórcą jest Marcin Bogutyn. Zobaczyliśmy to, czego nigdy na własne oczy nie widzieliśmy – piękno podwodnego świata. Różne gatunki ryb, które nie pozwalają oderwać od siebie wzroku, koralowce świecące na różne kolory o określonych porach dnia i nocy, a wszystko zamknięte w wielkich akwariach. Wizyta w tym miejscu zostanie nam na długo w pamięci, a zdjęcia nie oddadzą uroku tych pięknych stworzeń. Naprawdę warto mieć takie akwarium w swoim domu!

Firma zajmuje się: importem ryb i koralowców z całego świata (Bali, Sri Lanka, Australia), zakładaniem, a także prowadzeniem zbiorników rafowych lub rybnych dla firm i osób prywatnych oraz realizuje zlecenia na akwaria pod dowolny wymiar i w dowolnym kształcie. Ponadto sklep w swojej ofercie posiada w ciągłej sprzedaży setki ryb, koralowców, ślimaków i krewetek, a także wszystkie niezbędne do prowadzenia akwarium produkty (pokarmy, sól, uzdatniacze wody i wiele innych) oraz sprzęt (filtry, odpieniacze, pompy itd).

O swojej działalności Marcin Bogutyn opowiada tak: - Jesteśmy firmą rodzinną która od ponad 100 lat mieli mąkę na chleb. Nasz sklep internetowy ze zdrową żywnością od ponad 7 lat cieszy się wysoką popularnością i świetną reputacją wśród klientów. Co to ma wspólnego z akwarystyką morską? Otóż postanowiliśmy otworzyć sklep z morszczyzną aby w naszym województwie lubelskim było ich więcej. Akwarystyka morska to nasza pasja i pomysł na dodatkowy biznes - bez parcia na wyniki. Na chwilę obecną w obiegach mamy 6000 litrów wody. W dziale hodowlanym znajduje się kilkaset koralowców (w większości własne szczepki oraz trochę z importu). Niedawno przyjęliśmy dostawę kilkuset rybek i bezkręgowców – mówi właściciel firmy.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.JadwigaMorska.pl, by zapoznać się z asortymentem sklepu oraz do kontaktu z właścicielami pod adresem e-mail: jadwiga@jadwigamorska.pl. Zamówione produkty można odebrać oraz zobaczyć w siedzibie firmy przy Młynie Bogutyn na ulicy Gwardii. Sklep otwarty jest 6 dni w tygodniu w godzinach pon.-pt. 10-18 i sob.- 11-15

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy oraz sprawdzania ich stron interentowych. Już teraz właściciele sklepu zapowiadają ciekawe zmiany specjalnie dla swoich klientów.