Infolinia:+48 / 503 157 847

Equo Sea Starter Kit 6 (WYPRZEDAŻ RABAT 35%)

 • Kod: 6761
 • Czas realizacji: 24h
 • W magazynie: 1 szt.
 • Dostępność: Jest Jest
 • Producent: Equo l'evoluzione
 • Cena: 122,85 zł
 • szt.
 • Equo Sea Starter Kit 6 BASIC KIT FOR NANO REEF Zestaw zawiera wszystkie podstawowe składniki niezbędne w nanoakwarium. Zawiera butelki 80ml do każdego rodzaju następujących produktów: ALLIUM: Czosnek Allium to mocno skoncentrowana esencja czosnku. Wzbogacenie diety w czosnek pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się ektopasożytów. Może być również dawkowana bezpośrednio do wody.. Dawkowanie: 5 ml na100 litrów wody, jeden lub więcej razy w tygodniu. BIO-NITRONEX: BIOLOGICZNE AKTYWATOR obiegu az

  Equo Sea Starter Kit 6

  BASIC KIT FOR NANO REEF
  Zestaw zawiera wszystkie podstawowe składniki niezbędne w nanoakwarium. Zawiera butelki 80ml do każdego rodzaju następujących produktów:

  ALLIUM: Czosnek
  Allium to mocno skoncentrowana esencja czosnku. Wzbogacenie diety w czosnek pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się ektopasożytów. Może być również dawkowana bezpośrednio do wody.. Dawkowanie: 5 ml na100 litrów wody, jeden lub więcej razy w tygodniu.

  BIO-NITRONEX: BIOLOGICZNE AKTYWATOR obiegu azotu
  Biologiczny preparat, przyspieszający stabilizację parametrów wody i usuwanie związków azotu (amoniak, azotyny, azotany). Dawkowanie: 5 ml na 100 litrów raz w tygodniu, po podmianie wody.

  SCUDO: wzmacnia i chroni
  Scudo uzdatnia wodę morską. Wzmacnia i chroni ryby i bezkręgowce, dzięki czemu są bardziej odporne. Jego użycie jest wskazane w sytuacjach stresowych ryb i bezkręgowców na przykład podczas i po fazie transportu. Dawkowanie: 5 ml na 20 litrów wody.

  Salino I: Dodatek jodu
  Jon jodkowy jest ważnym oligo-elementem, który jest naturalnie obecny w wodzie morskiej, ale może być szybko zużywany w akwarium. Jodek jest kluczowym składnikiem odżywczym dla bezkręgowców i ryb oraz wspomaga wzrost ośmiornic. Ponadto aktywnie uczestniczy w procesie pigmentacji korali. Salino I jest nowym źródłem jonów jodku, łatwo dostępnych dla organizmów akwariowych. Skład: woda RO, jodek potasu. Dawkowanie: 5 ml za 100 l wody, jeden lub więcej razy w tygodniu.

  Salino Tracce: pierwiastki śladowe
  Zestaw niezbędnych pierwiasków śladowych.Skład: Woda RO, pierwiastki śladowe. Dawkowanie: 5 ml za 100 l wody, jeden lub więcej razy w tygodniu.

  Salino Ca i Mg REAKTOR LIQUID: Ca - Mg - SR - B - K wodne roztwory makro- i mikroelementów
  Pozwala utrzymać optymalne poziomy wapnia, magnezu, potasu i strontu. Skład: Woda RO, chlorek wapnia, magnezu, strontu, molibdenian sodu, wodorowęglan sodu. Dawkowanie: 5 ml na100 wody, jeden lub więcej razy w tygodniu.